لوح‌های فشرده

دو گونه لوح‌فشرده با عنوان «كنزالحكمه» برای استفاده از چكیده‌ها، فهرست‌های تفصیلی و نمایه‌های منابع مهم علوم عقلی تهیه شده است:
 
الف) لوح فشرده جامع
این لوح فشرده دربردارنده متن منابع به دو صورت حروف‌چینی یا اسكن، چكیده‌ها، فهرست‌های تفصیلی، نمایه‌ها، تك‌واژه‌های این كتاب‌ها و اصطلاح‌نامه علوم عقلی است. این اصطلاح‌نامه‌ها در هر علمی، با نمایه‌های استخراج شده همآرایی شده‌اند.
این نرم‌افزار دارای امكانات فراوان و قابلیت جست‌وجوهای ساده و پیشرفته متعددی است و به‌وسیله آن، می‌توان به تناسب نرم‌افزار تهیه شده از راه‌های مختلف از متن، چكیده‌ها، فهرست‌های تفصیلی و نمایه‌های كتاب و اصطلاح‌نامه‌های علوم عقلی بهره برد. این نرم‌افزار به‌صورت مستقل و به عنوان نسخه جامع عرضه شده است.
 
ب) لوح فشرده همراه
«لوح فشرده همراه»، لوح‌فشرده دیگری است كه به کتاب‌های معاجم موضوعی، پیوست شده است و به همراه آن عرضه می‌شود. این لوح فشرده متن تایپ‌شده یا اسكن‌شده نسخه‌ای از منابع را دربردارد كه استخراج چكیده‌ها، فهرست‌ها و نمایه‌ها و ارجاعات (به صفحه و سطر) بر اساس آن نسخه بوده است. این لوح فشرده، دو فایده برای کاربران دارد: اول آنکه، در صورت در دسترس نبودن اصل این نسخ، می‌توانند به آن مراجعه كنند؛ دوم آنكه، وجود متن تایپ‌شده بیشتر منابع در این لوح فشرده، قابلیت جست‌وجوی لفظی را فراهم آورده است.

توجه    توجه     توجه

کاربر گرامی:
 سلام علیکم
 با توجه به اینکه آدرس قفل نرم افزاری که در دسترس شما می باشد، با مشکل مواجه شده و آدرس و نحوه فعال سازی آن تغییر کرده است، لذا خواهشمند است به صفحه زیر مراجعه كرده و اصلاح فرمایید.

http://lock.iki.ac.ir/site/QabasUpdater.aspx

در صفحه مورد نظر بسته  (QabasUpdater) را دانلود کرده و از حالت فشرده (Zip) خارج نمایید.
و به یكی از این دو حالت اقدام نمائید:
1- گزینه QabasUpdater را اجرا كنید. با اجرای آن به صورت خودكار فایل‌های لازم در محل نصب برنامه جایگزین می‌شود.
2- فایلهای درون پوشه (File) را در پوشه‌ای كه برنامه را نصب كردید جایگزین نمایید.

 پس از انجام یكی از موراد فوق عملیات فعال سازی نرم افزار را دوباره تكرار نمائید

با تشکر

پیام‌رسان ایتا

https://eitaa.com/daeratolmaaref

پیام‌رسان سروش

http://sapp.ir/daeratolmaaref

 


دیدگاه